Kodlama Markalama Şeritleri

Her türlü sektörün ihtiyacına uygun kaliteli, ekonomik ve çeşitli renklerde ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tarih Şeritleri Sıcak Baskı Kodlama makinalarında, sıcaklık ve basınç kullanılarak ve makinada mevcut klişelere dizilen harfler ve rakamlar yardımıyla ambalaj üzerine baskı yapar.Ürünlerimizle tarih, seri parti no gibi ibareleri ambalaj ve etiketlerinize en hesaplı şekilde kodlamanız mümkündür.

RM Serisi

Baskı Yüzeyi :

Gıda ve Kimya sektöründe kullanılan hemen hemen tüm ambalaj ilmleri (OPP,PE,PET) ve kaplanmış ve kaplanmamış sentetik kağıt (etiket çeşitleri),naylon,selafon,deri ve sert plastik üzerine baskı ve kodlama yapabilmektedir.

Özellikleri :

Rm4146 12 mikron kalınlığında film üzerine dizayn edilmiş mat folyodur. Hemen hemen tüm ambalaj çeşitlerine kodlama yapabildiği gibi bir çok etiket çeşidi üzerinde ve grafik uygulamalarında iyi netice vermektedir. Rm4146 lekeye, yağa, kimyasallara, ışığa,suya, toza, ısıya karşı dirençlidir. Çok net baskı sağlar. Geniş çalışma ısı aralığı sayesinde her sektörden firma için uygun üründür.

Baskı Sıcaklığı : 90 -150 dereceler arası

Mevcut Renkler : Siyah, Beyaz, Mavi

<


S Serisi

Baskı Yüzeyi :

Tüm sektörlerdeki paket ambalajlara, lamine kaplanmış ve kaplanmamış etiketler ve kartonlara uygundur.

Özellikleri :

12 mikron kalınlığında film üzerine dizayn edilmiş mat folyodur.

Tüm ambalaj filmlerine kağıt, etiket ve kartonlara baskı yapabilmesi yanında asla baskı tutmaz denilen yüzeylerde dahi olumlu sonuç verebilen ürünümüz, yüksek hızda çalışmaya uygun ve aynı zamanda toksik olmayan yapısı ile özellikle gıda ambalajlarında en doğru seçimdir. Baskısı dayanıklı ve silinmeye kazınmaya karşı dirençlidir.

Baskı Sıcaklığı : 110-160 dereceler arası

Mevcut Renkler : Siyah, Beyaz

<


DK Serisi

Baskı Yüzeyi :

Tüm sektörlerdeki paket ambalajlara, lamine kaplanmış ve kaplanmamış etiketler ve kartonlara uygundur.

<


Özellikleri :

19 micron kalınlığındaki ürünümüz her türlü ambalaj ve kağıt üzerine koyu renkli baskı yapabilmektedir.

Yoğun mürekkebi sayesinde düşük sıcaklıklarda da çalışmaya uygun ürünümüz aynı zamanda tasarruf etmenize yardımcı olacak , koyu renkli renkli baskısıyla sizleri fazlasıyla tatmin edecektir.

Baskı Sıcaklığı : 90 150 dereceler arası

Mevcut Renkler : Siyah , Beyaz , Mavi, Kırmızı


>