Durak Kodlama Markalama Ürünleri İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.

1996 senesinde Durak Ticaret adı ile ticaret hayatına başlayan firmamız 2009 senesinde DURAK Kodlama Markama Ürünleri İth. İhr. Tic Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Firmamız her türlü ambalaj ve etiket üzerine, üretici firmalarca yapılan tarih, barkod, seri, parti no gibi ibarelerin kodlanmasında kullanılan Tarih Kodlama Markalama Şeritleri ve makinaları , Mürekkep Ruloları, Termal Transfer ribonlarının ithalat ve ihracatını yapmaktadır .

Hemen hemen her sektördeki üreticilere sunduğumuz alternatifli ürünlerimiz bugün yurt içinde 750 yi aşkın firmada kullanılmakta ve aynı zamanda ihracatı yapılmakta ve bu sayı müşteri memnuniyetine bağlı olarak her geçen gün hızla artmaktadır.

Firmamız sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve günün gerektirdiği en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

Yıllardan gelen deneyimimiz sayesinde yüksek kaliteli ürünlerimiz, hızlı servisimiz ve güvenilirlik ile müşterilerimize hizmet sunmaktan çok büyük mutluluk duymaktayız.

Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmeyi umut eder, iyi çalışmalar dileriz.